• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Bakırköy’de Evlere Pasta Siparişi

Kalabalık ve büyük kentlerde bulunmak çoğu zaman birçok şeye ulaşma konusunda işimizi kolaylaştırsa da, İstanbul-Ankara-İzmir gibi büyükşehirlerde ürün temini konusunda iş yoğunluğu çoğu zaman elimizi kolumuzu bağlamakta. Doğum günü kutlamak için vazgeçilmezlerin başında gelen pastalar, kalabalık şehirlerde temini konusunda bir de iş yoğunluğu araya girince daha da zor bir duruma girebiliyor. Bu ve benzeri durumlar ile karşılaşan vatandaşlar için sipariş ürün ailesi olarak istediğiniz pastayı adresinize sipariş verebileceğiniz çok özel bir sistem geliştirdik.

İstanbul Bakırköy’de Pasta Siparişi

Adrese teslim pasta yaptırmak isteyenler için hazırlanan bu sistem sayesinde sevdikleriniz için özel pasta yapımı ve resimli pastalar konusunda doğum günü konsepti ve farklı seçenekleri de sipariş pasta sistemimiz üzerinden temin edebiliyorsunuz. İstanbul’un Kadıköy, Beşiktaş, Bahçelievler, Kartal, Tuzla, Kadıköy ve Bakırköy’de özel pasta siparişi vermek için yapacağınız aşamalar aslında oldukça basit.

İstanbul İlçelerine Özel Pasta

İstanbul İlçelerine Özel Pasta

Hiç zahmet gerektirmeden dilediğiniz pasta modeli fotoğrafını aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden göndererek adrese teslim pasta siparişi verebilirsiniz. Yoğun iş temposu içerisinde bir de pastane arayışı içinde olmak yerine istediğiniz pasta fotoğrafını whatsapp ile bize göndermeniz durumunda hızlı pasta siparişi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Hızlı Pasta Siparişi Vermek İçin;

Ev ve iş yerlerinize hızlı pasta siparişi vermek için birkaç küçük aşamayı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Ankara, İzmir ve İstanbul gibi önemli merkezlerde ikamet edenlerin dışında da Türkiye’nin her yerinden hızlı pasta yaptırma konusunda hizmet alabilirsiniz. Bunun için alt kısımdaki iletişim numarasından whatsapp pasta siparişi sistemimiz üzerinden yaptırmak istediğiniz pasta modelini, pasta boyutunu, varsa eklemek istediğiniz not ve detayları belirtmeniz yeterli olacaktır.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!