• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Beykoz’da Özel Cüzdan İmalatı

Hayatın her noktasında kullandığımız cüzdanlar kaliteli, şık ve estetik olsun isteriz. Sizler için Beykoz’da cüzdan yaptırmak isteyenler için özel cüzdan imalatı hizmeti sağlanmakta. Türkiye’nin en kaliteli cüzdan üreticileri için İstanbul merkez ve ilçelerinden kolay ve kaliteli cüzdan siparişi vererek istediğiniz cüzdan modelini yaptırabilirsiniz. Sizler de eşinize, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza hediyelik cüzdan yaptırarak çok özel sürprizler sağlayabilirsiniz.

Hakiki Deri Cüzdan Modelleri

Derinin estetik bir görünüme büründüğü kaliteli deri cüzdanlar için özel sipariş ile temin edilebiliyor. Türkiye’nin en kaliteli deri cüzdan üreticileri için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi de alabilmeniz mümkün. Sıradışı cüzdan tasarımları ve özel cüzdan üretimi için de dilediğiniz modeli size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz.

Deri Cüzdan Modelleri
Deri Cüzdan Modelleri

İstanbul’da deri cüzdan yaptırmak için öncelikli olarak yaptırmak istediğiniz cüzdan görselini ve detaylarını belirtmeniz, istediğiniz cüzdana ulaşmak için büyük önem taşıyor. Belirli bir işletme sahibi iseniz, cüzdan ve çanta gibi belirli deri ürünlerinin satışını yaparken ürün tedariği konusunda hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dilediğiniz sayıda ve istediğiniz cüzdan modelini özel olarak imal ederek perakende olduğu kadar toptan cüzdan üretimi ile de profesyonel hizmet alabiliyorsunuz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!