• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Çocuklara Özel Pasta Siparişi

Özel gün ve gecelerde farklı tasarımlarda çocuklara özel pasta almak ve resimli çocuk pastası yaptırmak isteyenler için özel bir sistem hazırladık. Türkiye’nin 81 il ve ilçesine özel adrese teslim çocuk pastaları konusunda hizmet alabileceğiniz sipariş ürün sayfamız üzerinden birçok ürün çeşidini de kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sizler de bebekler ve çocuklar için özel pasta yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki sistem üzerinden iletişim kurmanız yeterli.

Çocuklar İçin Resimli Pasta Modelleri – Pasta Siparişi

Çocukların en çok sevdiği ve ilgi gösterdiği özel resimli pasta modelleri arasından istediğiniz resim ve görselde özel maskotlu pasta siparişi verebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz pastanın desen, renk ve stilinde oldukça geniş bir seçeneğiniz bulunuyor. Sizler de adrese teslim resimli pasta yaptırmak için aşağıdaki sistem üzerinden dilediğiniz pastayı özel olarak yaptırabilirsiniz.

Çocuklar İçin Resimli Pasta Modelleri

Çocuklar İçin Resimli Pasta Modelleri

Niloya’lı Pasta Yaptırma

Çocuğunuzun özel kutlaması veya doğum günü için yaptırmak istediğiniz özel pasta çeşitleri için yan taraftaki canlı destek sistemi üzerinden pasta yaptırabilirsiniz. Günümüzde popüler olan Niloya’lı pasta çeşitleri için özel pasta siparişi ile temin edebiliyorsunuz. Yaptırmak istediğiniz pasta modelinin görselini ve detayları yan taraftaki canlı destek sistemi üzerinden belirtip iletişim sağlayarak siparişlerinizi verip adrese teslim Niloyalı pastaları yaptırabilirsiniz.

My Little Pony’li Pasta Siparişi

Günümüzde özellikle kız çocuklarını yoğun ilgi gösterdiği My Little pony karakterleri ile pasta yaptırabilirsiniz. Apple Jack, Pinky Pay gibi karakterlerden oluşan pastaları çocuklarınızı istediği resme uygun biçimde sipariş verebilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!