• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Erzurum Oltu Taşı Yüzük Siparişi

Parmağınıza özel olarak şık ve asaletli bir duruşu olan yüzük yaptırma niyetindeyseniz, ürün siparişi konusunda sizlere Erzurum Oltu Taşı Yüzük özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Özellikle erkeklerin gürünüm ve estetik konusunda takı, yüzük, tesbih gibi detaylara önem vermek istemesi ile, sizler için çok özel yüzük modelleri için sıradışı yazı hazırladık. Parmağınızda şık ve asil duracak oltu taşlı yüzük modelleri için dilediğiniz model ve görsel seçimine uygun yüzük yaptırarak yüzük siparişi verebilmenize ortam hazırlıyoruz. Yüzük ölçünüzü tam olarak biliyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden bağlantı sağlayıp yaptırmak istediğiniz yüzük modelini ve parmak ölçünüzü whatsap yüzük siparişi hattımızdan göndermeniz yeterli olacak.

Oltu Taşı Özellikleri

Tüm Türkiye’nin çok yakından tanıdığı ünlü Erzurum Oltu taşının fiziksel ve kimyasal özelliklerine bakacak olursak; Mohs sertlik skala sıralaması 3 sertliğe sahip olup, 1.5 yoğunluğu taşıyan ve karbon yoğunluk oranı olarak oldukça yüksek olan bir yarı değerli süs taşı özelliği göstermektedir. Özellikle popülerliğini çıra gibi is çıkararak yanma özelliğinden alırken ardında ise sigara külüne benzeyen bir kalıntı bırakması ile bilinmektedir. Siyah kehribar olarak da adlandırılan Oltu taşının en dikkat çeken özelliklerinden birisi de, yer yüzey kabuğundan çıkarılması ile birlikte çok yumuşak bir yapıda olarak, hava ile temas etmemesi halinde bu yumuşaklığını koruma altına alması ile ünlüdür. Bu sıradışı özelliği sayesinde de işlenmesi kolay bir taş özelliğine sahiptir. Genel olarak siyah, çok kez de koyu kahverengi. az da olsa gri ve yeşile yakın bir tonu andıran renklerde de görülmesi onun oldukça ilgi görmesi için yeterlidir. Ayrıca hava gazı ortamında alev çıkarıp hemen yanar ve bu esnada soğutma işlemi uygulanırsa cama dönüşerek sert bir kalıp haline dönüşür. Sürtünme ile elektriklenerek hafif yapıdaki cisimleri kendine çekebilme özelliğine de sahiptir.

Özel Yüzük Siparişi Vermek İçin;

Herhangi bir yerde beğendiğiniz bir yüzük modelini istediğiniz renk, stil ve özelliklerde yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kişiye özel yüzük siparişi vermek ve sevdiklerinizi sevindirip onlara özel yüzük yaptırmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz sipariş numaramız üzerinden whatsap ile yaptırmak istediğiniz yüzük modelini bize belirtmeniz durumunda istediğiniz yüzüğün siparişini verebilir, çok kaliteli ve şık bir yüzüğe sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine özel yüzük  siparişi sistemimiz sayesinde ücretsiz kargo sistemimiz ile dilediğiniz sipariş ürün hizmetinden yararlanabilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!