• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

İstanbul’da Hediyelik Eşya Siparişi

Eşinizin ya da sevdiğiniz bir iş arkadaşınızın çok hoşuna gideceğini düşündüğünüz hediyelik eşyaları sipariş verebilirsiniz. Resimli bardaklardan tutun da, desen ve yazılı tişört siparişine kadar aklınıza gelen her ürün için özel hediyelik eşyaları sipariş vererek dilediğiniz adrese gönderilmesini sağlıyoruz. İstanbul’da hediyelik eşya siparişi verebileceğiniz gibi Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Konya, Muğla, Van, Eskişehir ve 81 il merkezinden tüm ilçelere özel hediyelik eşya siparişini verebilirsiniz.

Hediyelik Resimli Tişört Siparişi

Sevgiliniz için ya da eşiniz, çocuğunuz, arkadaşınız için özel resimli tişört tasarımını sizin belirteceğiniz stilde tasarlanarak yapılır, sizlerin belirteceği adrese en kısa sürede gönderimi sağlanır. Yalnızca resim değil, tişörtlerin ön ya da arka yüzüne istediğiniz yazının, desenin yapılmasını da belirterek özel tasarım talebinde bulunabilirsiniz.Tişörtlerin tasarımı, rengi, çiftler için de özel olarak tasarlanarak çiftlere özel tişört siparişi verebilir, özel tasarımlarınızı bize belirterek her stil ve renge sahip tişörtleri adresinize isteyebiliyorsunuz.

Nasıl Resimli Bardak Siparişi Verilir?

Arkadaşınız çayını her yudumladığında sizi onlara hatırlatacak çok anlamlı ve resimli bardak modelinin temini konusunda sipariş ürün sayfası, sizlere yardımcı olurken bardaklardaki resim, yazı, desen, sembol konusunda da özgür bir seçim imkanı sunuyoruz. Bardakların üzerine anlamlı güzel sözler ve sevgiliye özel şiir gibi seçenekleri tercih ederek yazdırabiliyorsunuz. Çiftlere özel bardaklarda renk ve stil tercihi için bizlere siparişini vermek istediğiniz bardağın ve görselin detaylarını belirtmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’da Hediyelik Eşya Siparişi Vermek İçin;

Kalabalık şehirlerde ikamet eden vatandaşlar için ürün siparişi vermek, yoğun iş temposu konusunda sorun yaşayanlar adına zor bir durum olarak görülürken, İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasında istediğiniz ürünü hediyelik olarak adrese teslim siparişini verebilirsiniz. Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beyoğlu, Bakırköy gibi önemli ilçelerinden hediyelik eşyaları sipariş vererek istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!