• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Kaliteli Cüzdan Siparişi

Kişisel kartlarınızı kimliklerinizi ve birçok belgeyi bir arada bulundurduğumuz cüzdanlarımız bay ve bayanların yediden yetmişe vazgeçilmezi durumunda. Kaliteli deri bir cüzdan taşımak kaliteli bir görünüm için insanların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Cüzdanınızın kaliteli bir yapıya sahip olması ortam içerisinde insanların oldukça dikkat ettiği ve telefon, saat, yüzük kadar dikkat çeken aksesuarlar arasında yer aldığı bilinen bir gerçek.

 

Kaliteli Cüzdan Nasıl Anlaşılır?

 

Sahibi olacağınız cüzdanın kalitesinden şüphe ediyorsanız öncelikli olarak markasına ve deri bir cüzdan alacaksanız deri olup olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Derinin kalitesinden bahsedecek olursak cüzdanın hammaddesi olan deri için gerçek olup olmadığı konusunda koklayarak deri olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Derinin kalınlığı, rengi, cinsi kadar görünüm estetiği de, kalitesini çoğu zaman ortaya koymaktadır.

 

Özel Cüzdan Siparişi Vermek için;

 

Birinci sınıf kalitede özel olarak hazırlanmış kaliteli bir cüzdan yaptırmak istediğinizde sizlere hazırlamış olduğumuz sipariş ürün sayfamızda dilediğiniz cüzdanı özel olarak yaptırabilirsiniz. İyi bir cüzdan sahibi olmak için sizler için hazırlamış olduğumuz bu sipariş sayfasında yaptırmak istediğiniz cüzdanın görselini bize WhatsApp üzerinden göndermeniz durumunda istediğiniz cüzdanı özel olarak sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca özel kullanışlı olan kaliteli tasarım cüzdan modelleri ile birçok fonksiyonu bulunan fermuarlı yapışkanlı ve özel kilitli cüzdanlar da temin edebilmeniz mümkün. İstediğiniz renk ve modelde özel cüzdan siparişi için alt kısımda yer alan iletişim kısmından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!