• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Kehribar Taşından Yapılan Yüzük Modelleri

Alternatif tedavi araçlarından biri olarak bilinen kehribar taşları milyonlarca yıl öncesine dayanan bir gelişim evresi ile çam ağaçlarının reçinesinden meydana gelen mucizevi bir madde olarak bilinmekte. Zaman içinde fosilleşen kehribar, yüksek basınç ve sıcaklık ile uzun yıllar içinde meydana gelen bir taştır. Dünyada kehribar rezervlerinin milyonlarca yıl öncesine dayanan bir sürece sahip olması, kehribar taşının ne derece önemli olduğunun bir göstergesidir. Bu zamanda tedavi etme amaçlı kullanılan kehribar taşı takı modelleri arasında yer alan kehribarlı yüzükler, dilediğiniz renk ve model çeşidinde kolay bir şekilde temin edebileceğiniz çok özel bir sipariş sayfası oluşturduk. Sizler de dilediğiniz kehribar taşı yüzük modeli temini için alt kısımdaki sipariş ürün sistemimizden sipariş verebiliyorsunuz.

Gerçek Kehribar Taşı Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli ve gerçek kehribar taşının anlaşılabilmesi aslında bazı pratik yöntemler sayesinde mümkün görünüyor. Bir bardak suyun içine belli miktar tuz atıp karıştırın. Daha sonra tuzlu suyun içine kehribar taşını bu tuzlu su karışımının içine atın.

Gerçek Kehribar Taşı Nasıl Yapılır?

Gerçek Kehribar Taşı Nasıl Yapılır?

Gerçek kehribar taşı suyun üstünde kalarak kendini belli edecektir. Sahte kehribar taşı ise suyun dibine çökecektir. Gerçek kehribar taşının yerine kopal taşı ile karıştırmamanız için bir diğer yöntem de kehribar taşını ovuşturup elektriklenmesini sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 1 dakika kadar elinizde ovduğunuz kehribar taşını kağıda veya sağınıza yaklaştırdığınızda çekiyorsa gerçek kehribar taşı ile karşılaştınız demektir.

Kehribar Taşı Yüzük Modelleri

Çok özel bir hediye yüzük yaptırmak istiyorsunuz fakat almayı düşündüğünüz yüzüğün kalitesi kadar özellikleri de faydalı ve özel olsun istiyorsanız kehribar taşı yüzük modelleri ile tercihlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kehribar Taşı Yüzük Modelleri

Kehribar Taşı Yüzük Modelleri

Sevdikleriniz için kaliteli kehribar taşı yüzük yaptırmak ve hediye etmek için alt kısımdaki sipariş ürün sistemimiz üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmekte.

Damla Kehribar Taşı Yüzükler

Vücut enerjisini dinamik tutan kehribar taşları içinde damla modeller özellikle ilgi gören seçenekler arasında yer alıyor. Sizler de damla kehribar taşı yüzük siparişi vermek istiyorsanız dilediğiniz yüzük modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve diğer illerimizde ikamet eden vatandaşlarımız için hoşunuza giden ve herhangi bir yerde gördüğünüz damla kehribar taşı yüzük modelinin siparişini alt kısımdaki sistemimiz üzerinden verebilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!