• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Kişiye Özel Örgü Siparişi

Sevdikleriniz için hediye etmeyi düşündüğünüz bir kazak, atkı, yelek ve benzeri bir el örgüsünü sipariş vererek kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz. Eşinizin doğum günü var ve özel atkı ördürerek hediye etmeyi düşünüyorsanız sipariş ürün sistemimiz üzerinden istediğiniz renk ve modelde özel atkı modellerini yaptırabilirsiniz. Anne ya da babalara özel yelek siparişi vermek isteyenler için de sıradışı modelleri sipariş örgü sistemi ile yaptırabilir, kişiye özel örgü sisteminden yararlanabiliyorsunuz.

Erkeklere Özel El Örgüsü Kazak Siparişi

Sizler de erkekler için özel kazak, atkı, yelek ve farklı el örgüsü modellerinden yaptırmayı düşünüyor, sevdiklerinize özel hediye almayı planlıyorsanız doğru noktadasınız. Sevdikleriniz için erkeklere özel el örgüsü kazak modelleri arasından dilediğiniz kişiye özel kazak modelini yaptırabilmeniz artık mümkün. El örgüsü kazak modelleri için alt kısımda yer alan sistem üzerinden yaptırmak istediğiniz kazak modelini ve ölçüsünü belirtmeniz durumunda dilediğiniz özel örgü erkek kazakları yaptırabilirsiniz.

Bayanlar İçin Özel Örgü Modelleri – Sipariş Örgüler

Eşiniz için kaliteli bir atkı ya da kazak ördürerek onlara sıradışı hediye almak isteyenler için sıradışı bir sistem hazırladık. Kadınların en çok tercih ettiği trikolar ve yelek modellerini özel sipariş ürün sistemimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yan tarafta bulunan sistem üzerinden iletişim sağlayarak istediğiniz bere, atkı, yelek, patik ve örgü modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize özel hediye yaptırabilir, onları sevindirebilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!