• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Kıyafete Uygun Çanta Siparişi

Bayanların tek tip kıyafet seçeneğinden ziyade farklı ve her güne özel kıyafet tercihi ile kıyafete uygun çanta yaptırmak istemesi gayet doğaldır. Üzerinize yakıştırdığınız her elbise için uyumlu renk ve stilde özel çanta yapımı konusunda sipariş ürün dünyasında istenilen modele çok daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Elbiseye Uygun Çanta Modelleri

Çanta almak isteyen bayanların özellikle almayı planladıkları çanta modellerinin rengi de her kıyafete uygun stil ve biçimde olması tercih nedenidir. Kadınlar için çantanın elbise ile uygunluğu kadar kalitesi ve şıklığı da oldukça dikkat edilen ayrıntılar arasında göze çarpmakta. Çantanın omuzdaki duruşu kadar elbiseyi taşıyacak bir kalitede olması da yine dikkat edilmesi gereken noktalar arasında.

Kıyafete Uygun Çanta Siparişi Vermek İçin;

Özel gün ve geceleriniz için büyük bir titizlik ve özenle aldığınız elbiseye uygun çanta modellerine bakıp da özel olarak almak isteyenler için güzel bir sürprizimiz var. Kıyafete uygun çanta siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz, aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden WhatsApp çanta siparişi ile iletişim sağlayıp istenilen her çanta modelini özel standartlarda yaptırabilirler. Bunun için yapılması gerekenlerden biri de yaptırmak istediğiniz çanta modelinin görselini aşağıdaki iletişim numaramızdan bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Erkek Çanta Modelleri - Özel Sipariş Çantalar

Erkek Çanta Modelleri – Özel Sipariş Çantalar

Çantanın kalitesi için malzeme standartları kadar çantayı oluşturan derinin kalitesi de çok önemlidir. Fermuar ve çanta askısı da en az görünümü oluşturan diğer unsurlar kadar önem verilmesi gereken seçenekler arasında.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!