• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Özel Çanta Siparişi

Özellikle bayanların alışveriş konusunda ne kadar hassas ve titiz olduğunu biliriz. Bayanların kıyafete uygun çanta almak istemesi, dükkan ve AVM’leri; hatta internet sitelerini tarayıp araştırması kadar doğal birşey yoktur. Fakat günümüzde internetin yaygın olarak kullanılması, aradığınız çantanın model ve rengine kadar hızlı bir erişim kolaylığı sağlamaktadır. Her renge uygun olarak tasarlanan özel çanta modellerini istediğiniz ebat-renk ve seçenekte yaptırabilmeniz de mümkün.

 

Kıyafete Uygun Çanta Siparişi

 

Günlük kıyafete uygun olacak bir çanta almak ve her kıyafetin yanında taşıyabileceğinizi düşündüğünüz bir çanta sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İstediğiniz bir çantayı dilediğiniz renk ve ebatta özel olarak sipariş verebilirsiniz.

Bayan Çanta Modelleri -Kişiye Özel Çanta

Bayan Çanta Modelleri -Kişiye Özel Çanta

Örneğin bir akşam yemeğine davetlisiniz ve kıyafete uygun çanta almak istiyorsunuz. İşte bu noktada sizin için devreye giriyor, özel çanta siparişi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Özel gün ve geceler için büyük bir titizlikle aldığınız kıyafete uygun çanta siparişi için aşağıdaki whatsapp çanta siparişi ile bağlantı kurarak dilediğiniz çantayı özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

Özel Tasarım Çanta Siparişi Vermek İçin;

 

Herhangi bir internet sitesinde ya da bir dükkanda gördüğünüz çanta modelinin farklı bir renk veya ebatını özel olarak yaptırabilmek için çok şanslısınız. Çünkü siz değerli ziyaretçilerimiz için büyük bir titizlik ile hazırladığımız siparisurun.com sitemizde, istediğiniz ürünün siparişini Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 7-24 sipariş vererek istediğiniz ürüne kısa zamanda kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Bayan Çanta Modelleri - Özel Sipariş

Bayan Çanta Modelleri – Özel Sipariş

 

İstediğiniz şekilde özel tasarım çanta siparişi vermek için aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden bağlantı sağlayıp temin edebilirsiniz. El Çantası, bilek çantası, gelin çantası, makyaj çantası, omuz çantası, askılı çanta, tote çantalar, kova, silindir, torba çanta gibi birçok çanta çeşitleri için özel olarak temin edebilir,istenilen ölçü ve renkte yaptırabilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!