• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Özel Kemer Siparişi

Şık görünmek bay ve bayanların kıyafet seçimlerindeki hassasiyetini, görünüm olarak daha dikkat çeken bir güzelliğe sahi olmayı ifade ederken, kıyafete uygun kemer, elbiseniz için olmazsa olmazlar arasındadır. Aldığınız bir elbisenin arasında şık ve çarpıcı bir kemerin varlığı, kaliteli bir görünüm için önemlidir. Erkeklerin pantolon için sahip oldukları kemerin kalitesi, kıyafete uygun bir görünümde olmalıdır. Yani kıyafetinizin rengi ile uygun bir renk tonuna sahip kemer oldukça önem arz etmekte.

 

Kıyafete Uygun Kemer Modelleri

 

Aldığınız kıyafetin belinde görünecek olan kemer için deri veya sentetik yapıda olmasından daha çok, o kemerin kıyafete uygun olması çok önemlidir. Kemerin beldeki tutuş ve duruşu kadar, kıyafet rengine uyumlu bir görünümde olması sizi da ön planda tutacaktır. Almış olduğunuz kemerin kıyafetteki duruşunda deri ya da kot uyumlu olması, seçtiğiniz kıyafetin tonajına göre belirlenmeli.

 

Özel Kemer Modelleri - Kemer Siparişi

Özel Kemer Modelleri – Kemer Siparişi

 

Aksi halde kötü bir duruş sergileyerek itici bir görüntü oluşturabilir. Elbisenin kemerle uyumu kadar rengi ve kalitesi de oldukça önemli. Kalitesiz bir kemerin olumsuz yönde dikkat çekmesi sizi ve çevrenizi olumsuz bir görünüme itebilir. Kemer modelleri arasında kıyafetinizin uygunluğu bir kenara, siz elbiseniz için uygun bir kemer tercihinde bulunmalısınız.

 

Kıyafete Uygun Kemer Siparişi

 

Özel bir yemeğe davetlisiniz ya da günlük kullanım için bir kıyafet aldınız diyelim. Bu kıyafete uygun kemer siparişi vermek artık çok daha kolay. Sahip olduğunuz kıyafetiniz için uygun renkteki kemere sahip olmak için özel kemer siparişi vererek dilediğiniz renk ve özelliklere sahip kaliteli bir kemer temin edebilirsiniz.

Kemer-Siparişi - Özel Modeller

Kemer-Siparişi – Özel Modeller

Sizler için özel olarak hazırladığımız sipariş sistemimiz ile bizimle aşağıdaki telefon numaraları üzerinden whatsap sipariş hattımız aracılığı ile bağlantı sağlayarak özel kemer siparişi verebilirsiniz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!