• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Özel Tesbih Siparişi

Erkeklerin yoğun olarak kullanmış olduğu özel tesbih modelleri için birbirinden özel tesbihler oldukça ilgi görmekte. Birçok erkeğin el alışkanlığı olarak da kullandığı tesbihler için her stilde özel taşlarla bezenmiş tesbihlere farklı bölgelerden ve yerlerden özel tesbih siparişi ile yaptırabilirsiniz. Özellikle kehribar tesbih ve oltu taşı tesbihler ön  plana çıksa da doğal taşlı tesbihlerin oldukça yoğun bir ilgi görmesi de söz konusu.

 

Kehribar Tesbih Siparişi

 

Damla Kehribar olarak adlandırılan tesbih türü için milyonlarca yıl önce meydana gelmiş olup, çok geniş alanlar oluşturarak, uzun ağaçlı, tropik ve yarı tropik ormanlardaki birçok ağacın ortaya çıkarmış olduğu reçinenin fosilleşmiş halinden meydana gelen madde ile özel olarak hazırlanmakta.

Özel Kehribar Taşı Tesbih Siparişi - Yapımı

Özel Kehribar Taşı Tesbih Siparişi – Yapımı

Damla Kehribar için genel olarak kozalaklı bazı ağaçların reçinesinden meydana gelmesinin beraberinde, tropik çiçekli bazı ağaçların reçinesinden de meydana gelmektedir. Özellikle yoğun ilgi gören kehribar tesbih modelleri için önerilen kaliteli bir kehribar tesbih siparişi vermeniz olacaktır.

 

Oltu Taşı Tesbih Siparişi

 

Baylar için yoğun şekilde ilgi gören oltu taşı genel olarak siyah renkte hazırlanan çok özel tesbih seçeneğidir. Özel bir karbon bileşeni olarak bilinen oltu taşı tesbihler için büyük oranda siyah renkli olanı tercih nedenidir. Genel olarak ilgi gören oltu taşı, bayan takıları ve tespih üretiminde önemli bir konuma da sahiptir.

Oltu Taşı Tesbih Siparişi

Oltu Taşı Tesbih Siparişi

Özel olarak tesbih siparişi vermek için bizimle aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak istediğiniz tesbihin siparişini verebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz tesbih modeli belli ise whatsapp siparişi hattımız üzerinden görseli göndererek tesbih siparişi verebiliyorsunuz.
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!