• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Özel Yüzük Siparişi

Parmağınıza göre özel bir yüzük yaptırmak istiyorsunuz fakat herhangi bir yerde gördüğünüz çok özel bir yüzük modelini almaktan öte bu nadide yüzüğü sipariş ürün alanında özel olarak yaptırmak istiyorsanız size güzel bir önerimiz var. Herhangi bir yerde gördüğünüz, beğendiğiniz ve çok hoşunuza giden özel bir yüzük modelini yalnızca size özel olacak şekilde yapıp hazırlayabiliriz. Nasıl yapılabileceğinden daha çok, bir düşünün; herhangi bir internet sitesi veya iş yerinde satılan yüzük modelini sizin belirleyeceğiniz standart ölçü ve özelliklerde yapılıp adresinize gönderileceğini. Yani size özel hazırlanan bay/bayan yüzük modeli çok özel standart ve kalite özellikleri ile memnuniyetinizi artıracak.

 

Erkek Yüzük Siparişi

 

Sevdiğiniz kişiye özel yüzük yaptırmak istiyorsunuz diyelim. Arkadaşınızın ya da sevdiğiniz kişinin parmağına ve zevkine göre özel yüzük siparişi vererek istediğiniz ölçü ve kalite standardında yüzük siparişi verebilirsiniz. Günümüzde birçok erkek farklı görünüm ve stillere sahip yüzük takarken, yüzüğün görünüm ve kalitesine oldukça dikkat etmekteyiz. Metal, taşlı, düz, gümüş, altın ve birçok farklı seçenekte özel yüzük tercihinde bulunurken özellikle erkek yüzük siparişi konusunda sizlere kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.

 

Erkek Yüzük Modelleri

Erkek Yüzük Modelleri

 

Türkiye’nin hangi il veya ilçesinde olursanız olun, her yere özel olarak sipariş vereceğiniz yüzük için büyük bir titizlik ile hazırlanıp adresinize gönderilir. Siz yalnızca yaptırmak istediğiniz yüzüğün modelini bize whatsapp üzerinden aşağıdaki telefon numaramız aracılığı ile gönderin yeterli. Erkek arkadaşınıza özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanabileceği, bir doğum günü hediyesi olsun istiyorsanız erkek yüzük siparişi ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Özel Yüzük Yaptırmak İçin;

 

Kendinize ya da sevdiğiniz kişiye özel yüzük yaptırmak için yapmanız gereken aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişim kurarak istediğiniz ürün siparişi için whatsap sipariş hattımıza mesaj yolu ile veya doğrudan arayarak yüzük siparişi verebiliyorsunuz.

 
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!