• info@siparisurun.com
  • +90 534 526 79 07

ÜRÜN DETAYI

Sevgiliye Özel Hediye Siparişi

Birbirinden farklı stilde hazırlanmış çok özel hediyeleri sevdiklerinize göre yaptırmak ve tasarlatmak için doğru adrestesiniz. Sizler için sevgiliye özel hediye siparişi sistemimiz ile takım logolu bardak, resimli bardak, özel not kupa bardak, fotoğraf baskılı kare yastık, fotoğraflı puzzle, ahşap fotoğraf ve fotoğraflı özel masa saatleri birçok seçeneği sevdiklerinize özel sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara’da Sevgililere Özel Hediye Yaptırma

Sevdikleriniz için çiçek ya da pasta yaptırmak artık klasik bir görünüm verse de insanlar daha farklı ve kendilerini daha özel hissedebilecekleri sürprizler ile sıradışı hediye yaptırma yolunda adımlar atmak istiyor. Sizler de değer verdiğiniz insanların kendini çok daha özel hissetmelerini sağlayabilmek için sıradışı hediye yaptırarak onları şaşırtabilir, onların kendilerine verilen değerin farkında olmalarını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflı Kare Yastık Yapan Yerler

İkametiniz kalabalık bir şehir ise ve belli bir ürünü temin etmek iş yoğunluğundan dolayı mümkün görünmüyorsa artık üzülmeyin. Dilediğiniz ürünün siparişini sizlere ve sevdiklerinize özel standartlarda yaptırarak temin edebilirsiniz. Günümüzde oldukça popüler olan fotoğraflı kare yastıklar sevdikleriniz için seçimini yapabileceğiniz boyut ve standartlarda özel olarak yapılarak, fotoğrafları sizlerin belirleyeceği şekilde özel olarak hazırlanmakta. Siz yalnızca yaptırmak istediğiniz yastık modelini ve fotoğrafı bize alt kısımdaki sistem üzerinden iletişim kurarak göndermeniz yeterli olacaktır. Aşağıdaki sistem ile iletişim kuran kişiler diledikleri fotoğraflı kare yastık siparişini özel olarak temin edebilir, istedikleri fotoğrafı yastıkların üzerine basımını isteyebilirler. Üstelik hediyelik yastık siparişlerinizi sevdikleriniz için özel hediye paketinde adreslere gönderimi de hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır.

 
YORUMLAR

SİPARİŞ ÜRÜN PORTALI SAYESİNDE ARADIĞINIZ HERŞEY BURADA!

Sistemimize hergün onlarca farklı sektörden, onlarca ürün sipariş gelmektedir. Aradığınız Herşey Burada!